Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти

Відповідальна особа по школі:

Чуприна Галина Володимирівна, заступник директора з НВР

Телефон:

  • робочий (0619)44-58-26
  • мобільний (098)581-87-42

E-mail: spasskayazh@gmail.com

Особливості проведення ЗНО-2019

ЗНО - 2019 - необхідний елемент майбутнього
Процедура реєстрації на ЗНО-2019

/Files/images/ZNO_DPA/kalendar_zno_2019.png

Інформація щодо ЗНО-2019

1. Предмети ЗНОЗНО у 2019 році буде проведено з 11 навчальних предметів:українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
2. Терміни реєстрації для участі в ЗНОРеєстрація триватимез 5 лютого до 25 березня 2019 року.Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНОдо 18 березня 2019 року.Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
3. Можлива кількість тестувань для учасниківКожен зареєстрованийучасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
4. Календар ЗНОМатематика – 21 травня.Української мова і література – 23 травня.Іспанська, німецька, французька мови – 27 травня.Англійська мова — 28 травня.Фізика – 30 травня.Історія України – 4 червня.Біологія – 6 червня.Географія – 11 червня.Хімія – 13 червня.
5. Сертифікаційні роботиЗміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»(ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).
6. Особливості ЗНО з іноземної мовиУ 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за ДПА, і вивчають цю мовуна стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня.Випускники, які вивчають іноземну мовуна профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.
7. ЗНО та ДПАРезультати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року:– українська мова і література(українська мова);– математика або історія України(період ХХ - початок ХХІ століття);– один предмет із переліку(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови)за вибором учасника.Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти,обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів:з української мови іматематики або історіїУкраїни (період ХХ – початок ХХІ століття) (за вибором учня).
8. Мова тестівЗа запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.
9. Запрошення-перепусткиДо 30 квітня 2019 рокузареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінокзапрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
10. Терміни оголошення результатів ЗНОРезультати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошенодо 14 червня, з іноземних мов та біології –до 20 червня, з історії України, географії, хімії –до 25 червня.
11. Інклюзивний компонентУ 2019 році особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології (сертифікаційні роботи будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля).Крім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення ЗНО для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Шановні 11 класники!

На сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти є розділ «ПРЕДМЕТИ ЗНО». Цей розділ буде корисний при підготовці до зовнішнього оцінювання 2019 року. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів. Ознайомитись з даним розділом можете за посиланням:

http://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=650Особливості проведення ЗНО-2018

/Files/images/ZNO_DPA/2018_rees.png

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=648&Itemid=76


Шановні абітурієнти!

Цей розділ буде корисний при підготовці до зовнішнього оцінювання 2018 року. Інформаційні матеріали допоможуть Вам зорієнтуватися при підготовці, систематизувати та підвищити рівень знань з відповідних предметів.

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=650

Шановні абітурієнти та вчителі! За даним посиланням ви зможете ознайомитись з програмами ЗНО -2018 року, які затверджені наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року

http://osvita.ua/test/program_zno/944/


/Files/images/ZNO_DPA/calendar_202018.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 421

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!