Місячник цивільного захисту_2021

Керуючись наказом Відділу освіти Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області № 008 від 15.03.2021 «Про проведення Місячника цивільного захисту населення в навчальних закладах Мелітопольського району» з 01 по 30 квітня 2021 року в Спаській ЗШ І-ІІІ ступенів проводився «Місячник Цивільного Захисту».

Мета місячника: роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

Відповідно до наказу Відділу освіти Терпіннівської сільської ради МР ЗО № 021 від 09.04.2021 «Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину» з 12.04.2021 року було організовано дистанційну форму навчання учнів 1-11 класів, більшість заходів, присвячених «Місячнику Цивільного Захисту» було проведено в дистанційній формі. Робота з батьками і дітьми протягом Місячника ЦЗ проводилась у онлайн режимі через посилання у Viber групах, інформування на сайті закладу, індивідуальні бесіди.

У межах місячника відбулись інструктажі з правил безпечного поводження під час надзвичайних ситуацій;тематичні уроки, бесіди, години спілкування в 1-11 класах «Повторимо правила безпеки життєдіяльності» (вікторина), «Правила поведінки в кінотеатрі чи в музеї», «Дії населення при надзвичайних ситуаціях», «Допоможи собі сам».

З 05 по 07 квітня 2021 року з учнями 1 класу класовод С’єдіна В.П. провела заходи з ЦЗ

  • Практичне тренування з безпечної та швидкої евакуації за планом евакуації;
  • Знайомство з інструкціями щодо вимог ЦЗ;
  • Перегляд мультфільму «Як себе поводити під час надзвичайної ситуації».

5 квітня 2021 року з учнями 2-4 класів було проведено урок з цивільної оборони завантажити

Діти 5-7 класів брали участь у виставці малюнків, присвячених ЦЗ завантажити

Учитель Захисту України Пчельніков Олег Леонідович провів із школярами заняття та майстер-клас на тему: «Засоби індивідуального захисту», розповів про захист органів дихання від отруйних речовин а також показав відео по правилам евакуації населення. Заняття відбувалося на онлайн-платформі гуглмит.

Медична сестра Павленко Альона Сергіївна, ознайомила дітей і вчителів з відеороликами про надання першої медичної допомоги на воді, при опіках:

  • Перша медична допомога при опіках завантажити
  • Перша медична допомога_ переломи та вивихи завантажити
  • Порятунок потерпілого на воді, надання першої домедичної допомоги завантажити

Педагоги та батьки були ознайомлені з пам’ятками:

Усі заходи, які були проведені в ході місячника сприяли усвідомленню значення безпеки життєдіяльності дітей та дорослих, допомогли дітям та їх батькам, усім працівникам ЗДО узагальнити свої знання про правила поводження в надзвичайних ситуаціях, дбайливого ставлення до свого здоров'я./Files/images/Golovne-zadannia.jpg

Місячник цивільного захисту _2019

Протягом квітня в нашій школі пройшов Місячник цивільного захисту, а 26 квітня був повністю присвячений Дню цивільного захисту. Метою Місячника та Дня ЦЗ було залучити учнів до масово - роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, розвивати уміння і навички свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги до запобігання травматизму під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя. До проведення «Місячника ЦЗ» залучились не лише керівний та педагогічний склад школи, також технічний персонал та учні 1 - 11 - х класів. Всі заходи, які було заплановано, були виконані протягом місяця в повному обсязі. Для проведення єдиного Дня ЦЗ був складений окремий план проведення, який крім заходів виховного та просвітницького характеру включав дві ввідні: «Увага всім!» та «Евакуація під час пожежі».

/Files/images/tsz_bj/ЦЗ 2019_1.jpg

/Files/images/tsz_bj/ЦЗ 2019_2.jpg

Шкільна газета за підсумками місячника завантажити

Кiлькiсть переглядiв: 244

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!