Фейк - неперевірена або свідомо помилкова інформація, опублікована в засобах масової інформації з корисливою або іншою метою.

Хепі-слепінг - (щасливий ляпас) це мода (челлендж), яка бере свій початок у Сполученому Королівстві. Мета: дати ляпаса жертві та все це засняти на камеру (найчастіше на камеру телефону)

Булінг - (знущання, цькування, залякування) – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам. Така поведінка дає можливість людині самоствердитися за рахунок когось, заслужити собі загальний авторитет. Насправді задирака приховує свою неспроможність і слабкість.

Фактчекер - перевірка автентичності дизіноформації, фейків.

Кіберсквотинг - регистрация доменных имён, содержащих торговую марку, принадлежащую другому лицу с целью их дальнейшей перепродажи или недобросовестного использования.

Бот (боти) - спеціальна програма, що виконує автоматично або за розкладом які-небудь дії через інтерфейси, призначені для людей.

Спамер - масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів.

Троль (в Інтернеті) - розміщення в Інтернеті (на форумах, у групах новин Usenet, у вікі-проектах та ін.) провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну редагувань, марнослів'я тощо.

Селфізм - бажання якомога частіше робити селфі та викладати свої фото в соцмережі поступово переростає в загальну захопленість.

Фактоїд (від шведського “факт”) - недостовірне або помилкове тверження (неперевірене або свідомо невірне), яке вдається у форму достовірного. Також це ще інформація , яка не варта уваги та довіри.

Фейл (фейли) - це жаргонне слівце(інтернет-сленг) від англійського слова fail. Використовується для того, щоб негативно оцінити подію, яка сталася.

Епік фейл - подія, яка гірше, ніж фейл. Якийсь фатальний, епічний облом.

Фішинг - один з різновидів соціальної інженерії, заснований на незнанні користувачами основ мережевої безпеки. Організатори фішингу розсилають від імені технічних фахівців відомих банків, інтернет - провайдерів і платіжних систем письма, в яких посилаються на збої в системі і пропонують користувачам "нагадати" свій пароль, реквізити кредитної карти або картки соціального страхування і т. П.

Грифінг - Гриферство или грифинг (от англ. griefing — вредительство) — акт нанесения морального и материального ущерба людям в компьютерных играх. Иными словами, это внутриигровой вандализмю.

Хейтерство - произошло от англ. hate – ненависть. Первые упоминания слова «hater» можно было услышать в рэпперских песнях.

Кібергрумінг - входження в довіру дитини, з метою використання її в сексуальних цілях. Саме через це є небезпечним знайомство і анонімність в інтернеті.

Флуд - марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) великі обсяги і не несе якоїсь нової чи корисної інформації.


Кiлькiсть переглядiв: 220

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 06 Грудня 2021

Цей сайт безкоштовний!