Спаська школа почала працювати на початку 30-х років ХХ ст. А перед Великою Вітчизняною війною відбувся перший випуск. Тоді школа була семирічною.Після закінчення війни було відновлено роботу навчального закладу. Діти займалися у двох корпусах: початкова школа окремо від старшої. Будівлі були старі, а дітей було багато, доводилося вчитися у дві зміни. Тому прийнято було рішення розпочати будівництво нової споруди.

/Files/photogallery/ist_Spaskoe.jpg

У 1970 році будівництво було закінчено. Учні Спаській восьмирічної школи прийшли навчатися в велику двоповерхову будівлю з затишними класами, просторими коридорами і прекрасним спортивним залом.

/Files/photogallery/ist_1976.jpg

У 1989 році восьмирічна школа була реорганізована в неповну середню, а з 1991 року стала загальноосвітнім навчальним закладом I-III ступенів.

У 2004 р. після сумних подій під Новобогданівкою в школі був проведений капітальний ремонт. Зараз Спаська ЗОШ І-ІІІ ступенів - це сучасний навчальний заклад, що впроваджує сучасні технології навчання, з комп'ютерним класом і доступом в Інтернет.У школі працює 17 вчителів, дві учительські династії.

/Files/photogallery/ist_1.jpg

В Єременко Тетяни Олександрівни, директора школи, вчителем російської мови та літератури була бабуся Жерелій Ніна Мойсеївна; мама Жерелій Ганна Овдіївна, працювала вчителем історії та завучем у Спаській школі. Молодша сестра Бондар Ольга Олександрівна теж обрала професію вчителя і працює зараз у Світлодолинській школі вчителем початкових класів.

Друга вчительська династія - це сім'я Дерябіних. Дерябіна Людмила Василівна працює в Спаській школі з 1970 року. Двадцять років була директором школи (з 1988р. по 2009р.). Зараз продовжує навчати дітей. Старша дочка - Дерябіна Ірина Дмитрівна працює в школі вчителем фізичної культури, а молодша - Безвіконна Катерина Дмитрівна вчить дітей географії.

Педагогічний колектив Спаської школи в постійному творчому пошуку: вдосконалює свою педагогічну майстерність, підвищує загальноосвітній рівень. У школі працюють гуртки за інтересами, бібліотека, спортивні секції.

Учні беруть участь в різних інтелектуальних конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях і домагаються непоганих результатів.

Кiлькiсть переглядiв: 416

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!