Результати участі учнів

в олімпіадах, конкурсах та змаганнях


2017-2018 н.р.

НазваРезультат Учасники Керівник
Районний етап олімпіади з географії ІІІ місце Маркова А. Безвіконна К.Д.
Районі змагання з баскетболу
(група Б)
І місцеШкільна командаДерябіна І.Д.
Районі змагання з футболу
(група Б)
ІІІ місцеШкільна командаДерябіна І.Д.
Районі змагання з легкої атлетики V місцеШкільна командаДерябіна І.Д.
Районний етап конкурсу "Космічні фантазії" І місце Мжачих С.
Мжачих Р.
Кизилова Н.В.
Районний етап конкурсу "Космічні фантазії" ІІ місце Пирогова В. Безвіконна К.Д.
Районний етап конкурсу "Космічні фантазії" ІІІ місце Чепурна Д. Савлук Л.Л.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце 1 клас Петрова А.В.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце 3 клас Савлук Л.Л.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» І місце Родівілов В. С'єдіна В.П.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце Шушляпіна М. С'єдіна В.П.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІ місце Січенко С. Ступак Л.О.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце Костін Д. Ступак Л.О.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце Кушнір А. Безвіконна К.Д.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце Русєва Д. Безвіконна К.Д.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце Латишева Н. Безвіконна К.Д.
Районний етап конкурсу «Знай і люби свій край» ІІІ місце 10 клас Безвіконна К.Д.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" Відмінно Панкратов Н.
Денисеко К.
Куниця А.В.
Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" Добре Гроуда М.
Жикунова О.
Мжачих С.
Рашевська К.
Куниця А.В.
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» І місце Любишко М.
Яцина Д.
Марков Є.
Родівілов В.
Денисенко К.
Чуприна О.
Бакай Д.А.
Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» ІІ місце Чепурна Д. Бакай Д.А.
Всеукраїнська українознавчагра «Соняшник» Диплом переможця в початковій школі Кружилін Д.
Марков Є.
Щебликін О.
Чепурна Д.
Шушляпіна М.
Попова А.Ф.
Всеукраїнська українознавчагра «Соняшник»Диплом
ІІІ ступеня регіонального рівня
Чуприна О.
Рашевська К.
Попова А.Ф.
Всеукраїнській конкурс з історії «Лелека»І місцеМжачих С.
Чуприна О.
Чуприна Г.В.
Всеукраїнській конкурс з історії «Лелека»ІІ місцеКостін Д.
Любишко Є.
Чуприна Г.В.
Всеукраїнській конкурс з історії «Лелека»ІІІ місцеСеченко Д.Чуприна Г.В.
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» ДобреЧепурний А.
Денисенко К.
Подзолкова Р.М.
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (початкова школа)ДобреГроуда М.
Латишева О.
Євницька М.
Кучін А.
Любишко М.
Марков Є.
Пирогова О.
Щебликін О.
Чепурна Д.
Кружилін Д.
Шушляпіна М.
Ільченко Г.Ф.
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»ВідмінноЛатишева Н.Кизилова Н.В.
Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»ДобреДенисенко О.Кизилова Н.В.
Міжнародна природознавча гра «Геліантус»ІІІ місце всеукраїнського рівняКостін Д.Єременко Т.О.
Міжнародна природознавча гра «Геліантус»ІІ місце
шкільного рівня
Гроуда М.
Алексеєв Р.
Мельніков М.
Чепурний А.
Єременко Т.О.
Міжнародна природознавча гра «Геліантус»ІІІ місце
шкільного рівня
Панкратов Н.
Латишева О.
Кружлін Д.
Шушляпіна М.
Єременко Т.О.

2016-2017 н.р.

Назва Місце Учасники
Районі змагання з легкої атлетики І шкільна команда
Районі змагання з баскетболу (група Б, хлопці) ІІ шкільна команда
Районі змагання з баскетболу (група Б, дівчата) ІІ шкільна команда
Районі змагання з футболу (група Б) ІІІ шкільна команда
Районний етап олімпіади з географії ІІІ Безвіконний Микита
Районний етап олімпіади з української мови ІІІ Ступак Анастасія
Районний етап олімпіади з російської мови ІІІ Ступак Анастасія
Районний етап олімпіади з англійської мови ІІІ Чуприна Анастасія
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» І Сеченко Анастасія
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» І Сеченко Анастасія
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Знай і люби свій край» І Рашевська Катерина
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" ІІ Рашевська Катерина
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" ІІ колектив 4-го класу
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" І Костін Данил
Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 15 Жовтня 2019

Цей сайт безкоштовний!