Шкільне методичне об єднання вчителів природничо-математичного циклу

Склад:
 • Безвіконна К.Д.-керівник методичного об єднання, вчитель географії
 • Єременко Т.О. - вчитель хімії
 • Єременко Т.В. - вчитель біології
 • Винник Т.О. - вчитель математики
 • Куниця А.В. - вчитель інформатики
 • Кизилова Н.В. - вчитель фізики
 • Дерябіна І.Д. - вчитель фізичної культури
 • Пчельніков О.Л. - вчитель фізичної культури

План роботи методичного об єднання на 2018/2019 навчальний рік

08 січня 2019 року відбулося засідання шкільного методичного об*єднання природничо-математичного циклу. В ході засідання були розглянуті наступні питання, а саме: «Соціалізація креативної особистості в громадському суспільстві через впровадження винахідницьких задач на уроках фізики» з яким виступила та поділилася досвідом вчитель фізики Кизилова Н.В.. Також з аналізом моніторингового дослідження рівня навчальних досягнень учнів з математики виступив вчитель Куниця А.В., який викладає в 9 та 11 класах. Окрім індивідуальних виступів, розглядалося питання, яке потребувало обговорення, а саме робота зі слабо встигаючими дітьми. З порадами для молодих вчителів виступили Єременко Т.О. та Кизилова Н.В., які поділилися досвідом своєї роботи.


Шкільне методичне об єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Склад:
 • Попова А.Ф. - керівник методичного об єднання, вчитель української мови та літератури
 • Ступак Л.О. - вчитель російської мови та літератури
 • Євженко О.І. - вчитель української мови та літератури
 • Бакай Д.А. - вчитель англійської мови
 • Чуприна Г.В. - вчитель історії та правознавства
 • Латишева Н.О. - вчитель історії

План роботи методичного об єднання на 2018/2019 навчальний рік

22 березня 2019 відбулося засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Вчителі ознайомилися з інструкцією щодо проведення ДПА та ЗНО. Опрацювали « Концепцію національно-патріотичного виховання» та методичні рекомендації до її використання на уроках суспільно-гуманітарного циклу. У своїх виступах вчителі відмітили, що Концепція, прийнята у червні 2015р, наголошує: « В основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української держави як консолідуючого чинника розвитку українського суспільства та української політичної нації». На уроках виховними темами є позитивне та поважне ставлення до власного народу, його історії, культури, любові до рідної мови, Батьківщини, віри в світле майбутнє своєї країни. Безумовно, дієвим та успішним засобом втілення такої мети є нетрадиційний підхід до уроку та використання інноваційних технологій.

/Files/images/hmo/22.03._сус-гум.jpg

28 грудня 2019 року відбулось засідання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. На засіданні вчителі звітували про результати проміжного моніторингу з предметів суспільно-гуманітарного циклу. Намітили шляхи усунення недоліків. Підвели підсумки участі дітей в районних олімпіадах та конкурсах. В цьому році стали переможцями: Попов М. 11 клас, зайняв ІІІм . з історії (вчитель Латишева Н.О.), Ступак А. 11клас, ІІІ м. в олімпіаді з російської мови ( вчитель Ступак Л.О.), Шушляпіна М. ІІІм. в конкурсі ім.. П. Яцика ( вчитель Попова А.Ф.).Цікавим було обговорення питання про тайм-менеджмент ( систему управління часом ) педагога. Вчителі висловлювали свої думки, називали причини дефіциту часу, ознайомилися з методами тайм-менеджменту. Треба знати свої сильні та слабкі сторони, щоб в різних ситуаціях спокійно і упевнено управляти своїм часом і самим собою.

/Files/images/hmo/Попова А.Ф..jpg


Шкільне методичне об єднання вчителів початкових класів

Склад:
 • Ільченко Г.Ф. - керівник методичного об єднання, вчитель початкових класів
 • Савлук Л.Л. - вчитель початкових класів
 • С єдіна В.П. - вчитель початкових класів

План роботи методичного об єднання на 2018/2019 навчальний рік

На засідання МО вчителів початкових класів, яке відбулося 2 лютого 2019 року, розглядалися питання про роботу з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень. Була проаналізована робота зі здібними в 2018 році та обговорення планів роботи з ними. Було відзначено, що учні початкових класів є активними учасниками всеукраїнських конкурсів. В конкурсі «Кенгуру» приймали участь 2 учня з 2 класу, 6 учнів з 3 класу та 6 учнів 4класу, в природничому конкурсі « Геліантус» прийняли участь 9 учнів 3 класу,5 учнів 4 класу, в всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» прийняли участь 6 учнів 3 класу та 6 учнів 4 класу. Також, Савлук Л.Л поділилася своїм досвідом роботи з Кружиліном Данилом, який зайняв 5 місце в обласному конкурсі з української мови імені П.Яцика. Ільченко Г.Ф. презентувала впровадження технології Фішбоун в навчальному процесі. Ухвалили: продовжити роботу над покращенням навчальних досягнень та впроваджувати в роботу сучасні технології; поповнювати банк творчих завдань для роботи зі здібними; ухвалити діяльність вчителів, учні яких зайняли призові місця в конкурсах.

/Files/images/hmo/02.02_поч.кл..jpg

15 січня 2019 року було проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів, на якому були присутні ЗДНВР Чуприна Г.В. та члени МО. ЗДНВР Чуприна Г.В. ознайомила членів МО з результатами моніторингового дослідження учнів 4 класу з української мови і математики та надала рекомендації щодо покращення результатів навчальних досягнень учнів.Також Галина Володимирівна ознайомила присутніх з довідкою про виконання навчальних програм та практичного мінімуму за 1 семестр. Керівник МО Ільченко Г.Ф. проаналізувала роботу членів МО над ІVетапом проблемної теми і зазначила, що члени МО виконали всі заходи, які були заплановані при розробках своїх тем. Ільченко Г.Ф. проаналізувала відвідані уроки та виховні західи проведені С ҆ єдіною В.П. «Вивчення правил безпечної поведінки на вулицях і дорогах» та і Савлук Л.Л. «Тварини - наші друзі» та Свято Миколая.Члени МО презентували наочні та дидактичні матеріали, які використовують у роботі. Дуже багато придбала матеріалів для навчання учнів 1 класу НУШ вчитель С ҆ єдіна В.П.

/Files/images/hmo/Ільченко Г.Ф. 1.jpg


Шкільне методичне об'єднання класних керівників

Склад:
 • Савлук Л.Л. - керівник методичного об'єднання класних керівників школи, класний керівник 4-го класу
 • С'єдіна В.П.- класний керівник 1-го класу
 • Шушляпіна О.В. - класний керівник 2-го класу
 • Ільченко Г.Ф. - класний керівник 3-го класу
 • Попова А.Ф. - класний керівник 5-го класу
 • Кизилова Н.В. - класний керівник 6-го класу
 • Безвіконна К.Д. - класний керівник 7-го класу
 • Ступак Л.О. - класний керівник 8-го класу
 • Бакай Д.А. - класний керівник 9-го класу
 • Дерябіна І.Д. - класний керівник 10-го класу
 • Латишева Н.О. класний керівник 11-го класу

План роботи МО класних керівників на 2018-2019

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 15 Жовтня 2019

Цей сайт безкоштовний!