Тиждень права

/Files/images/Predmetni_tygni/152581263.jpg
Організатор:
Чуприна Г.В.
Дата початку:
04.12
Дата завершення:
08.12
Час початку:
09:00
Час завершення:
13:00
Місце проведення заходу:
Спаська ЗШ І-ІІІ ст.
Опис:

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини і відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини в нашій школі також був розроблений та затверджений План заходів з 04 по 08 грудня Всеукраїнського тижня права.

В рамках Тижня права був проведений Всеукраїнський урок «Права людини», для учнів початкової школи урок проводила вчитель початкових класів Ільченко Г.Ф., під час уроку маленькі школярі познайомились зі своїми правами, з документами в яких вони прописані, переглянули мультфільми де порушуються права казкових героїв, а на при кінці станцювали запальний танець, чим використали своє право на відпочинок.

Урок з прав людини для учнів 5-11 класу був проведений вчителем історії та правознавства Чуприною Г.В.. Під час уроку учні пригадали які права вони мають, які обов’язки повинні виконувати, що роботи і до кого звертатись коли їх права порушуються. Також під час уроку значна увага була приділена питанню шкільного булінгу. Крім Всеукраїнського уроку права учні 5-7 класів відвідали тренінгові заняття «Знаємо та реалізовуємо свої права» під час якого могли відчути на себе відсутність умов, які необхідні для захисту прав дитини, переглянули відео «Порушення прав дитини» та з’ясували які ж існують шляхи захисту прав дитини і куди та до кого треба звертатись по допомогу у разі порушення прав. Учні 8-11 класу, в рамках Тижня переглянули документальний фільм Тараса Томенко «Ліза», про дівчину яка довгий час прожила у вентиляційній шахті на майдані Незалежності.

Фотогалерея

Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

72334 вул. Вишнева, 67а, с.Спаське, Мелітопольський район, Запорізька область

Дата останньої зміни 06 Грудня 2021

Цей сайт безкоштовний!